Kaip pirkti mūsų el. parduotuvėje?

 

www.oromeistras.lt el. parduotuvėje galite pirkti dviem būdais:

1. Kaip registruotas vartotojas

2. Kaip svečias

 

1. Pirkimas, kaip „Registruotas vartotojas“

Jei dar nesate užsiregistravę mūsų el. parduotuvėje, Jums tai lengviausia padaryti įsidėjus prekę į pirkinių krepšelį. Skiltyje „Užsakyti kaip svečiui“ įveskite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, o skiltyje "Sukurti paskyrą" įveskite savo būsimos paskyros slaptažodį. Būtinai sutikite su mūsų el. parduotuvės pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis, nes tik tokiu būdu galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą. Ir tuomet spauskite mygtuką "Tęsti". Tuomet užpildykite pristatymo informaciją ir ją išsaugokite.

Norėdami užsisakyti prekes mūsų el. parduotuvėje, išsirinkite jas iš prekių katalogo. Tada įsidėkite jas į krepšelį, paspaudę mygtuką "Į krepšelį". Suformavę savo krepšelio turinį, peržiūrėkite jį paspaudę dešiniame lango kampe esančią ikoną „Krepšelis“. Atsivėrusiame lange galite peržiūrėti savo užsakymą, keisti įdėtų į krepšelį prekių kiekius, ištrinti nepageidaujamas prekes. Jeigu norite pridėti papildomų prekių į krepšelį spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Jeigu norite užbaigti pirkimo procesą, spauskite "Apmokėti"

Kai jau esate prisijungusi (-ęs) ir užpildžiusi (-ęs) asmeninę informaciją bei pristatymo adresus, pasirinkite norimą pristatymo būdą. Atlikus šiuos veiksmus, Jums beliks pasirinkti norimą apmokėjimo būdą ir būtinai susipažinkite su mūsų pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir jas patvirtinkite, nes kitu atveju negalėsite tęsti apsipirkimo. Po užsakymo pateikimo, automatiškai į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę ateis pranešimas apie atliktą užsakymą ir jo duomenis.

2. Pirkimas, kaip „Svečias“

Norėdami užsisakyti prekes mūsų el. parduotuvėje, išsirinkite jas iš prekių katalogo. Tada įsidėkite jas į krepšelį, paspaudę mygtuką "Į krepšelį". Suformavę savo krepšelio turinį, peržiūrėkite jį paspaudę dešiniame lango kampe esančią ikoną „Krepšelis“. Atsivėrusiame lange galite peržiūrėti savo užsakymą, keisti įdėtų į krepšelį prekių kiekius, ištrinti nepageidaujamas prekes. Jeigu norite pridėti papildomų prekių į krepšelį spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Jeigu norite užbaigti pirkimo procesą, spauskite "Apmokėti". Užpildykite asmeninius duomenis, pristatymo adresus, o "Sukurti paskyrą" laukelį su slaptažodžiu praleiskite. Tai atlikus, keliaukite iki punkto, kuriame pasirinkite norimą pristatymo būdą. Atlikus šiuos veiksmus, Jums beliks pasirinkti norimą apmokėjimo būdą ir būtinai susipažinkite su mūsų pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir jas patvirtinkite, nes kitu atveju negalėsite tęsti apsipirkimo. Po užsakymo pateikimo, automatiškai į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę ateis pranešimas apie atliktą užsakymą ir jo duomenis.

 

Linkime paprasto ir malonaus apsipirkimo www.oromeistras.lt el. parduotuvėje.