GREE kompanija įkurta 1991 m. dažniausiai žinoma dėl kokybiškų ir geros kainos kondicionierių, tačiau šis gamintojas taip pat siūlo ir kokybiškus oras-vanduo šilumos siurblius. Šie šilumos siurbliai kokybiškai sukomplektuoti taip, kad nereikėtų išleisti pinigų papildomiems priedams: integruotas WI-FI modulis, meniu lietuvių kalba, lietimui jautrus ekranas, trieigis vožtuvas, patalpos termostatas (temperatūros jutiklis), vandens šildytuvo daviklis, signalinis laidas tarp vidinės ir išorinės dalies, grubaus valymo filtras, išorinės dalies dugno pašildymo kabelis.

GREE šilumos siurbliai oras-vanduo sukurti taip, kad keltų kuo mažesnį triukšmą ir kuo mažiau veiktų aplinką. Visa tai dar papildoma rafinuotu ir elegantišku dizainu. Be to, veikia esant ir žemoms temperatūroms: šildymo efektyvaus veikimo ribos nuo -25°C iki +35°C, vėsinimo - nuo +10 iki +48°C lauko temperatūros. Visi GREE šilumos siurbliai oras-vanduo yra efektyvūs ir turi aukštą COP koeficientą. Išorės blokas yra kompaktiškas, todėl jį labai lengva įrengti. Galima rinktis šilumos siurblį su jau integruotu boileriu ir turėti "viskas viename" (All in One) sprendimą.

GREE

Aktyvūs filtrai

Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
9,5/8,4 kW Gree Versati III DUO All in One...
7 000,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
8/7 kW Gree Versati III DUO All in One šilumos...
6 900,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
6/5,75 kW Gree Versati III DUO All in One...
6 800,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
4/3,8 kW Gree Versati III DUO All in One...
6 600,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
9,5/8,4 kW Gree Versati III SPLIT šilumos...
5 300,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
8/7 kW Gree Versati III SPLIT šilumos siurblys...
5 100,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
6,0/5,75 kW Gree Versati III SPLIT šilumos...
4 800,00 €
Šilumos siurbliai ORAS-VANDUO
4/3,8 kW Gree Versati III SPLIT šilumos...
4 600,00 €

GREE oras-vanduo šildymo siurbliai yra energetiškai efektyvūs įrenginiai, kurie gali šildyti, vėsinti patalpas bei paruošti karštą vandenį. Jeigu pasirinktumėte, bet kurio modelio GREE DUO (All in One) oras-vanduo šilumos siurblį, šildymą, vėsinimą ir karštą vandenį namuose jums tiektų viena sistema, kurioje integruotas 180 l karšto vandens šildytuvas.

Šių įrenginių privalumas, jog juose jau yra integruotas Wifi modulis, todėl savo įrenginį galėsite valdyti per išmaniuosius įrenginius iš bet kurios vietos ir jums tai papildomai nekainuos. Be to, juose įdiegtas meniu lietuvių kalba. Visi GREE šilumos siurbliai oras-vanduo turi Eurovent setifikatą. Jiems suteikiama 3 metų garantija.

Dėl naujausių oro šaltinio šilumos siurblių technologijos, įskaitant kompaktiškas vieno bloko sistemas, patobulinimų šie įrenginiai gali būti idealiu sprendimu namams, nes jie kompaktiški, šildo efektyviai naudodami energiją ir juos lengva adaptuoti taip, kad būtų galima įrengti butuose, namuose ir komercinės paskirties patalpose.

Gree Electric Appliances įkurta 1991 metais ir naudojantis technologijomis išvystyti ją į “šimtmečio įmonę”. Šiandien Gree reputacija yra nepriekaištinga tiek Kinijoje, tiek ir už jos ribų dėl pažangių technologijų, griežtos kokybės kontrolės ir įrangos priežiūros po pardavimo.

Gree produkcija pasitiki 300 milijonų žmonių, 160 valstybių visame pasaulyje.